جاذبه های گردشگری کیش

باغ راه ایرانی کیش

باغ راه ایرانی کیش یکی دیگر از جاذبه های دیدنی جزیزه زیبای کیش می باشد که در زمینی به مساحت 32 هکتار برای گردشگران تور کیش بنا شده است. باغ راه ایرانی کیش دارای 8 باغ ایرانی و 99 دروازه و اثر تاریخی شهرهای کشور می باشدد که هدف از این مجموعه دیدنی معرفی فرهنگ مختلف کشور به توریست های داخلی و خارجی می باشد. از جمله این آثارر تاریخی می توان به دروازه قرآن شیراز ، سی و سه پل اصفهان ، دروازه هارونیه مشهد ، پل دختر لرستان ، دروازه ارگ علیشاه تبریز ، دروازه طاق بستان کرمانشاه و…… اشاره کرد که در آخر با نماد سردر باغ ملی تهران به پایان می رسد. این مجموعه تاریخی طولانی ترین باغ راه کشور به حساب می آید که شامل 11 آبنما به صورت رودخانه ای می باشد. گردشگران تور کیش نوروز 96 که به آثار تاریخی علاقه مند هستند دیدن از این مجموعه تفریحی و گردشگری را از دست ندهند.

baghrahkish1jpg.jpg

baghrahkish2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

پارک شهر کیش

پارک شهر کیش یکی دیگر از مکان های زیبا و دیدنی جزیره زیبای کیش می باشد که در زمینی به مساحت 10.8 هکتار برای گردشگران تور کیش بنا گردیده است. این پارک دارای فضای سبز، پیست دوچرخه سواری ، دریاچه مصنوعی ، زمین اسکیت ،، آب نمای زیبا و …. برای گردشگران تور کیش نوروز 96 می باشد. دریاچه مصنوعی که در این پارک وجود دارد اولین دریاچه بزرگگ جزیره کیش می باشد که در آن 30 تا قایق پدالو وجود دارد که گردشگران تور کیش می توانند بهترین لحظات را سپری کنند.. همچنین وجود آلاچیق های زیبا جلوه خاصی به این پارک داده است که گردشگران تور کیش نوروز 96 می توانند اوقاتی را بهه استراحت در فضای سبز این پارک بگذرانند. در ضمن قرار است برای رفاه و آسایش گردشگران تور کیش یک پارکینگ در زمینیی به مساحت 1 هکتار ساخته شود.

parkkish1jpg.jpg

parkkish2jpg.jpg

parkkish3jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

کارتینگ کیش

کارتینگ یکی از ورزش های هیجان انگیز و مفرح می باشد که هرساله این مجموعه تفریحی پذیرای زیادی از گردشگران تور کیشمی باشد. این مجموعه تفریحی اولین پیست کارتینگ در ایران به حساب می آید که زمین آن به طول 800 متر و عرض 7 متر می باشد. یکی از بزرگ ترین پیست های خاورمیانه و ماشین های کنترل از راه دور هم در این مجموعه وجود دارند. کارتینگ کیش یکی از بهترین مجموعه تفریحی و گردشگری برای گردشگران عزیز تور کیش نوروز 96 می باشد که می توانند بهترین و بهه یادماندنی ترین لحظات را در کنار عزیزانشان سپری کنند.

kartingkish1jpg.jpg

kartingkish2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

آب انبار سنتی کیش

آب انبار سنتی کیش یکی دیگر از جاذبه های دیدنی و جذاب جزیره زیبای کیشمی باشد که در سال 13722 خورشیدی در یک آب انبار باستانی که به منظور جمع آوری آب های سطحی  ساخته شده بود برای گردشگران تور کیش نوروز 96 بنا گردیدهه است. این آب انبار از 2 گنبد و 55 بادگیر تشکیل شده است و نحوه معماری آن به شیوه و سبک معماری یزد می باشد. این بادد گیر ها به منظور خنک نمودن فضای داخلی این آب انبار احداث شده است. از آنجا که ایران در منطقه کم‌باران واقع شده، ایرانیان در گذشته برای ذخیره آب آشامیدنی، اقدام به ساخت آب‌انبار می‌کردند که در حال حاضر می‌توان بقایای این سازه‌های ارزشمند را در گوشه و کنار سرزمین پهناورمان (به ویژه در نقاط کم‌باران) مشاهده نمود. با توجه به ساخت و سازهای کیش و از بین رفتن مسیر آب‌های سطحی منتهی به آب‌ انبارهای سنتی، امروزه از دستگاه آب‌ شیرین کن برای تهیه آب شیرین استفاده می‌شود. آب انبار سنتی کیش هر ساله پذیرای گردشگران تور کیش نوروز 96 می باشد.

ab_anbar_kish_2_hpg.jpg

ab_anbar_kish_1_jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش نوروز 96 و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

گذر هنرمندان کیش

گذر هنرمندان کیش یکی از جاذبه و تفرجگاه دیدنی جزیره زیبای کیش می باشد که در ضلع غربی جزیره کیش قسمتی از پیاده رو بلوار دریا  تندیس ها و مجسمه های زیبایی از بزرگان ایرانی به چشم می خورد. از جمله این بزرگان می توان به غلام حسینن بنان ، محمد تقی جعفری ، حسین بهزاد ، پروین اعتصامی را نام برد. قرار گرفتن این مجسمه ها در کنار پیاده رو باعث شده تا گردشگران تور کیش در حین گذر از خیابان و پیاده رو این مجسمه های بی نظیر را از نزدیک دیدن کنند. در کنار این تندیس ها قسمتی از زندگینامه این هنرمندان برای آگاهی و آشنایی گردشگران تور کیش قرار داده شده است. در ضمن گذر هنرمندانن کیش به جاذبه های دیگر مانند ساحل مرجان و اسکله تفریحی نزدیکی دارد.

جهت رزرو و خرید تور کیش و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

مطالب مرتبط : 

تور کیش زمستان 95 

 تور کیش اسفند 95 

تور کیش نوروز 96 

تور کیش از اصفهان

تور کیش از مشهد