رستوران های مشهد

رستوران های پسران کریم مشهد
رستوران پسران کریم واقع در بلوار خیام 23 (فرهاد 22) است که از سنه 1300 آغاز به شغل کرده و در حال حاضر شعبات دوم و سوم این رستوران در برج آلتون و انتهای خیام شمالی مجتمع مروارید پذیرای مهمانان و همشهریان عزیز می باشد. رستوران پسران کریم از رستوران های کهنه و معروف مشهد با کیفیت عالی غذاها و با سرویس دهی و بها مناسب در محیطی دنج وبا سرو غذاهای ایرانی پذیرای مشتریان خویش است.یکی از غذاهای محبوب رستوران پسران کریم مشهد نیز چلو ماهیچه آن می باشد در این مجموعه سعی شده است از بهترین و سالم ترین مواد غذایی استفاده شود و طبخ خوراک در پیرامون کاملا بهداشتی چهره گیرد و در نهایت تمام کوشش کسان این گردآور اعم از مدیریت و کارکنان محترم ارائه غذای تندرست و خوشمزه برای مهمانان عزیز می باشد.

رستوران معین درباری مشهد
درسال ۱۲۸۰ هجری خورشیدی مصادف با سلطنت مظفرالدین شاه قاجاریان بود که حاج اصغرمعین درباری در برزن چهارسوی نوغان اولین رستوران معین درباری را افتتاح کرد. رستوران معین درباری مشهد چند دودمان بدست خاندان معین درباری اداره شده لغایت اینکه امروزه حاج علیرضا معین درباری چهارمین دودمان از برند معین درباری مدیریت رستوران را به عهده دارند که ایشان بیش از ربع قرن است که تکاپو نیاکان خویش را ادامه می دهند. در رستوران معین درباری مشهد گونه ها غذاهای خوشمزه ایرانی ازجمله چلو ها و کباب ها سرو میشوند.کباب مخصوص معین درباری را از دست ندهید.همچنین انواع کبابها بجز کوبیده با سیخ سرو میگردند لغایت لذت اکثریت از خوردن کباب ببرید.

رستوران تندوور مشهد
همانگونه که از اسم این رستوران پیداست طعم کباب های آن تندووری است و گردشگران تور مشهد می توانند طعمی متفاوت از کباب ها را در رستوران تندوور بچشند. یکتا از غذا هایی که ویژه رستوران تندوور سرو می شود کباب پنیر است که پنیر سفید کباب شده به طریق تندوری می باشد.در رستوران تندوور دسرهای مخصوص هم سرو می شود که هر چند وقت یک بار این دسرها تغییر می کند. غذاهای این رستوران دارای کیفیت خوب و بها پسندیده است که در کناره تمام غذاهای این رستوران پوره سیب زمینی، سالاد مدیترانه و بورانی بادمجان نیز برای مهمانان سرو می شود. لازم به ذکر است که این رستوران، یگانه از متفاوت ترین رستوران های مشهد است.

رستوران ارم مشهد
رستوران ارم مشهد یکی از کهن ترین و بهترین رستوران های مشهد است که درسال 1358 با مدیریت حسن ایزدی افتتاح گشت. رستوران ارم شامل سه بخش رستوران سنتی، فضای باز و سالن VIP میباشد. رستوران ارم مشهد برای محصولات لبنی خود از محصولات کارخانه ی خود که به مساحت 1000 متر در انتهای رستوران است استفاده میکند که تمام محصولات تولیدی هم فقط برای مصارف تو رستوران است. از نظر خود مشهدی ها رستوران ارم بهترین رستوران مشهد است.

دیزی سرای سید جاغرق
دیزی سرای سید زبان زد همه مردم حتی دیزی سراهای مشهد و رستوران های مشهد می باشد طوریکه اگر در مشهد قصد رفتن به دیزی سرا را کردید و از یک مشهدی آدرس دیزی سرا پرسیدید بدانید بی شک دیزی سرای سید را به شما شناسایی خواهد کرد! با دیزی های دیزی سید هیچ چیزی مانند ترشی و ماست ویژه خود این رستوران نمی چسبد به خصوص ترشی هایی که سرش دعواست. قیمت این دیزی سرا نسبت به منوی وسوسه انگیزش بی نظیر است.

رستوران اطلسیه مشهد
رستوران اطلسیه مشهد که واقع در مرکز خرید وصال مشهد می باشد بهترین گزینه برای صرف غذا بعد از یک خرید عالی از مراکز الماس شرق و وصال و بازار سپاد است که با فضای بی اندازه خاص و زیبایی که دارد یادبود ای به یاد ماندنی در ذهن ها به جا می گذارد. قابل ذکر است که کیفیت غذاهای رستوران اطلسیه در سطح بالا بوده و پیوسته مشتریان از گزینش این رستوران از بین رستوران های مشهد خوشنود بوده اند.

رستوران نسیم لبنان مشهد
رستوران نسیم لبنان واقع در 3 مسیر ادبیات مشهد، یکی از بهترین گزینه ها برای برگزیدن رستوران در مشهد است، چرا که رستورانی لبنانی است و تجربه جدیدی برای کسانی است که الی به حال غذای لبنانی نچشیده اند. رستوران نسیم لبنان مشهد با تنوع بالای غذایی، کیفیت بالا، بها پسندیده و توجه به سلامت مشتریان خویش به جرأت بهترین رستوران مشهد است. پیشنهاد میکنیم حتما در تور مشهد وعده ای از غذای خویش را در رستوران نسیم لبنان، با امتحان کردن غذاهای لبنانی بگذرانید.