رستوران های کیش

رستوران فودلند کیش

مجموعه فودلند آیین با بیش از 2000 متر چهارگوش یگانه از متفاوت ترین رستورانهای جزیره کیش می باشد. شما در این رستوران می توانید حس احسان از محیط‌ تسکین بخش، شیک همراه با غذاهای گوناگون برای انواع سلیقه ها را تجربه نمایید. رستوران فودلند کیش حائز 3 سالن می باشد که هرکدام حائز نور پردازی و دکوراسیون خاصی هستند.

رستوران فانوس پدیده کیش
یکتا از رستوران های کیش، رستوران فانوس پدیده کیش می باشد که به تازگی در جزیره مذهب افتتاح شده است. این رستوران در جنوب غربی جزیره کیش قرار گرفته است. کف این رستوران تماما شیشه می باشد و در بلندی نزدیک 42 متری زمین بنا شده است. البته اطراف این رستوران نیز شیشه است و می توانید به راحتی گوشه ها-کناره ها جزیره آیین را در این رستوران زیبا به نظاره بنشینید.
در رستوران پدیده دین انواع غذاهای فرنگی و دریایی سرو می شود. این رستوران به عنوان اولین رستوران کف شیشه ای در کیش و ایران می باشد. زیربنای رستوران کف شیشه ای پدیده دین 800 متر می باشد و لازم نیست اصلا بترسید که شیشه کف آن شکسته شود چرا که کف آن از شیشه سه لایه از جنس لمینت سکوریت می‌باشد.این رستوران حائز بخش های مختلفی چون: لابی، طباخ خانه مرکزی رستوران کف شیشه ای، هلی پد و 2 آسانسور شیشه ای می باشد و قابلیت حضور بیش از 250 نفر به چهره مقارن را دارد.

رستوران شاندیز صفدری کیش
این رستوران هم همانند رستوران پدیده کیش احد از رستوران های کیش به حساب می آید. رستوران ممتاز شاندیز صفدری که در جزیره کیش زیاد نامی است. این رستوران به دلیل تنوع بسیار غذایی و غذاهای با کیفیت و پخش موسیقی سنتی زنده در بین گردشگرانی که به این جزیره سفر می کنند مشهور است.این رستوران قابلیت پذیرایی از 180 تن به صورت همهنگام را دارد و علاوه بر این مهمانان می توانند در پیرامون مفتوح نیز غذای خویش را بخورند. جوجه کباب این رستوران که با تخفیف 43 درصد ارائه می شود بین گردشگران مذهب زیاد محبوب است.

رستوران نهنگ سفید کیش
رستوران نهنگ سفید یکتا از رستوران های خوب مذهب به حساب می آمد ولی این رستوران اخیرا به علت آتشسوزی از بین رفت.