مراکز خرید کیش

هایپر مارکت کیش
هایپر مارکت آیین یگانه از مراکز خرید مذهب است که در خیابان فردوسی جزیره کیش واقع شده است و اکثر گردشگران تور آیین و ساکنین مذهب برای جاسازی مایحتاج روزانه خود مشابه میوه، غذا، لوازم بهداشتی و آرایشی و… از این فروشگاه کاربرد می کنند. علاوه بر این موارد، فروشگاه هایپر مارکت کیش کالاهای متنوع دیگری مانند پوشاک، وسایل تزیینی، ابزارها خانگی، انگیزه ها بازی و… را در بر دارد. این فروشگاه همه روزه از ساعت 9 بامداد لغایت 1 بامداد حاضر ی خدمت رسانی به مسافران تور آیین می باشد.
مرکز خرید دامون کیش
مرکز خرید دامون گرد از بازارهای محبوب و شیک آیین است که اغلب فروشگاه های این مرکز خرید را برندهای مختلف ساختن داده اند و از عقیده قیمت گونه ها در سطح بالایی پیمان دارد ولی دلیل اصلی محبوبیت مرکز خرید دامون وجود رستورانهای گوناگون در طبقه بالا و نزدیکی ساختمان به ساحل دامون می باشد.
بازار مروارید کیش
بازار مروارید در سال 1373 با ظاهری بسیار قشنگ و با الهام از بناهای دوره هخامنشی در زمینی حدودا 29 هزار مترمربع ساخته شده است. این بازار حائز ۱۲ در ورودی و ۸ بازارچه می‌باشد که هر کدام با اسم‌های ایرانی، آپادانا، پرسپولیس، پاسارگارد، پارس، بیستون، ایران، تیسفون و آریا مشخص شده اند. این بازار 208 غرفه در ضمینه های البسه مردانه و زنانه، بلوریجات، ابزارها ورزشی و آرایشی، عطر و ادکلن، ابزارها خانگی و… را دارا است.
بازار زیتون کیش
بازار زیتون یگانه سایر از مراکز خرید در مذهب می باشد. بازار زیتون در سنه 1376 در زمینی نزدیک 5 هزار متر چهارگوش در دو طبقه در شرق جزیره مذهب احداث شده است. این بازار دارای 103 غرفه است که که در گویه های البسه زنانه، مردانه، بچه گانه و ابزارها خانگی و عطر و ادکلن و… است. این بازار در تقرب هتل پارسیان و بازارهای مرکز بازرگانی مذهب و پانیذ قرار دارد. در مرکز خرید زیتون شما بی گمان میتوانید هرچه را که بخواهید با قیمتهای پسندیده خریداری تعبيه کنید.
بازار مریم کیش
مرکز خرید مریم دین یکتا از مراکز کهن خرید در جزیره آیین است که در سنه 1369 بصورت بازارچه روباز در مساحتی حدودا 6 هزار متر چهارگوش بنا شده است. این بازار 52 غرفه دارد که با نمایی سنتی در خیابان فارابی واقع شده است و کم و بیش جز بازارچه های کوچک کیش به حساب می آید. تقریبا تمام غرفه های این بازار به غیر از تعداد معدودی به فروش پوشاک، چمدان مسافرتی، کیف وکفش وابستگی یافته است.
بازار پردیس یک کیش
بازار پردیس یک یکی سایر از مراکز خرید کیش به حساب می آید که در زمینی به مساحت 12000 متر مربع، در دو طبقه، در شرق جزیره دین در سنه 1371 به بهره برداری واصله است. بازار پردیس آیین احد از کهنه ترین و بزرگترین مرکز خریدهای جزیره مذهب است که به سبک اروپایی و با مشاوره مشهورترین معماران فرانسوی ساخته شده است. هم الان این بازار دارای 228 غرفه پرکار می‌باشد. که در ضمینه های گونه ها گوناگون پوشاک، وسایل صوتی وتصویری، ابزارها آرایشی و بهداشتی، تلفنهای همراه،کیف وکفش، ساعت، مکمل های غذائی، سیستمهای کامپیوتری، تعمیرات موبایل، آژانسهای مسافرتی، شعب بانکها هستند. درضمن یک رستوران، چایخانه سنتى و کافی‌شاپ و کافی‌نت نیز در این بازار وجود دارد.

اکثر توریستهایی که منظور خرید از جزیره آیین را دارند به این بازار مراجعه می‌کنند چون بازار پردیس یک اجناسی با قیمت‌های متوسط و بیشتر با کیفیت بالا را به مشتریان ارائه میدهد. این بازار بین خیابان فردوسی وبلوار رازی پیمان دارد.
بازار پردیس دو کیش
بازار پردیس دو از زیباترین و در دسترس ترین مراکز خرید آیین بشمار می آید. این مرکز خرید بین المللی در نوار ساحلی جزیره زیبای کیش در سال 1378 در مساحت 22 هزار مترمربع افتتاح شده است. موقعیت استثنایی و پیرامون زیبای درون بازار و تنوع خدمات مایه حضور اکثر برندهای معتبر بیگانه لوازم خانگی، کفش و پوشاک، عطریات و لوازم آرایشی و بهداشتی، ابزارها ورزشی، کالای کودک و… شده است. این بازار در سه طبقه و 200 واحد تجاری در حال خدمت رسانی هستند.
بازار ونوس کیش
این بازار در زمینی به مساحت 26500 متر مربع، در دو طبقه و در شرق جزیره در سال 1375 به سهم برداری واصله است. هم اکنون این بازار حائز 310 مغازه می‌باشد که اغلب فروشگاههای آن در طبقه همکف واقع شده اند و در طبقه بالایی بازار ونوس اغلب دفاتر اداری و خدماتی، رستوران و… مشغول به خدمات رسانی به مسافرین جزیره کیش می باشند. این بازار بیشتر پوشاک زنانه ومردانه و بطورمحدود فروش دیگر محصولات خانگی را عرضه می‌کند.این بازار احد از مدرنترین مراکز خرید در آیین محسوب می شود.

بازار سارینا یک کیش
بازار تجاری، اداری سارینا یک در زمینی حدودا 5 هزار مترمربع در 10 طبقه احداث شده است و یگانه از زیباترین مراکز خرید دین می باشد که شامل: یک طبقه پارکینگ، دو طبقه بازرگانی و 7طبقه اداری می‌باشد. این بازار در اراضی شرقی جزیره زیبای کیش، بلوار خیام، روبه روی هتل ارم واقع است.

نزدیکی و مجاورت این مجتمع به مراکز بازرگانی کیش، پردیس یک و دو، هتل های ارم و داریوش، رستوران ها و منظره رو به دریا از محاسن کبیر این مجتمع به آمار می آید که آن را از دیگر پروژه ها متمایز ساخته است.
بازار دیپلمات کیش
بازار تجاری و اداری دیپلمات در زمینی به مساحت 4 هزار متر مربع و در پنج طبقه که دو طبقه بازرگانی و دو طبقه اداری و در طبقه فرجام دو واحد رستوران بزرگ می‌باشد که درشرق جزیره مذهب قرار دارد. این بازار دارای ۱۱۹ غرفه است. از محاسن مهم این بازار، نزدیک بودن به هتل ها و مراکز بازرگانی جزیره، چشم انداز رو به دریا و همچنین فضای سبز و دل انگیز بیرونی آن را میتوان برشمرد.
بازار مرکز تجاری کیش
بازار مرکز بازرگانی مذهب در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع، در چهار طبقه، واقع در شرق جزیره آیین در سال 1379به سهم برداری رسیده است. این بازار 479 غرفه دارد که مشغول خدمت رسانی به گردشگران می باشد.