برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در نخستین هفته ازدی ماه

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نخستین هفته از دی ماه با برگزاری برنامه های گوناگون فرهنگی وهنری برای شهروندان وگردشگران جزیره دین همراه است.

دراین هفته نمایشگاهی از یادبود ها نقاشی دکوراتیو زهرا حسین پور در فرهنگسرای سنایی مذهب برپاست.

در این نمایشگاه بیش از 20 اثر از این هنرمند در سخیف های اکرولیک، کلاژ و میکس مدیا به نمایش گذاشته شده است و علاقمندان می توانند تا 7 دی بامداد ها از ساعت 9 لغایت 14 تور کیش نوروز 97  و عصرها از ساعت 17 و سی دقیقه الی 22 از این نمایشگاه دیدن کنند.

دوشنبه 4 دی ماه نیز دو اتفاق برای علاقمندان به سروده و دانش پارسی در فرهنگسرای سنایی آیین برگزار می شود. کارگاه داستان نویسی با حضور ابراهیم حسن بیگی از ساعت 18 و کارگاه شاهنامه خوانی با حضور زهرا عیدی از ساعت 20 میزبان دانش دوستان هستند.

چهارشنبه 6 دی روز پرباری از عقیده برنامه های فرهنگی، هنری وسرگرم کننده است. در این روز مسابقه «هر چهارشنبه نقاشی» از ساعت 15 در فرهنگسرای اندیشه واقع در کمپ سحر برقرار می شود.

پیاده گذرگاه هنر و پیکار های ماشین های کنترلی، نقاشی و خطاطی از سایر برنامه هایی است که چهارشنبه 6 دی از ساعت 19 در پارک خانواده لحظات نشاط را برای خانواده ها می آفریند.

پنج شنبه 7 دی ماه نیز پیاده گذرگاه هنر و مسابقه «هرپنجشنبه نقاشی و خطاطی » از ساعت 19 مقابل تالار شهر مذهب برگزارمی شود.

همچنین در این روز طبق روال هر هفته، یک فیلم داستانی و یک انیمیشن از فیلم های مسیر مکشوف به جشنواره فیلم اختصار موج از ساعت 21 در فرهنگسرای سنایی برای علاقمندان به نمایش در می آید.

در آخرین روز هفته جمعه 8 دی نیز در پارک صیاد از تور لحظه آخری کیش ساعت 17 و سی دقیقه پیکار مجسمه های ماسه ای و طناب کشی و از ساعت 19 پیکار ماشین های کنترلی و پیاده راه هنر برای تفریح و سرگرمی خانواده ها تدارک دیده شده است.

شایان بیان است، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با قصد کاربرد بهینه از اوقات فراغت و همچنین برپایی شادی و نشاط بین گردشگران و شهروندان کیش اقدام به برگزاری برنامه های گوناگون فرهنگی، هنری و ادبی می کند.