خانزادی سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزادکیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آزادگاه کیش، در این دستور از سوی محمد ابراهیم انصاری لاری آمده است:

با عنایت به تجارب ارزشمند جنابعالی، به مایه این دستور به عنوان سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی منصوب می شوید.

امید است با عنایات خداوند متعال در سپریدن وظایف محوله، ادامه موفق و موید باشید.

گفتنی است مصطفی خانزادی قبل از این رییس هیات مدیره هلدینگ عمران و حمل و نقل شستا و مدیرگروه سازه، زلزله و مدیریت ساخت دانشکده عمران بوده است.

وی در سالهای 78 تا 82 نماینده ملت دماوند و فیروزکوه تور ارزان کیش در مجلس شورای اسلامی بوده و عضویت در هیات مدیره سازمان مجری ساختمانهای دولتی را درکارنامه کاری خود دارد.

مشاور وزیر و مجری پروژه های شرق کشور در سالهای 82 لغایت 84، رایزن عالی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، عضویت در هیات عامل و معاون توسعه و تجهیز بنادر سازمان بنادر و دریانوردی، قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره سازمان آزادگاه چابهار و ریاست پژوهشگاه سیمان از سایر سوابق اجرایی مصطفی خانزادی است.

وی همچنین عضوهیات عامل و دستیار توسعه نرخ ویژه تور کیش و تجهیز بنادر سازمان بنادر و دریانوردی، رییس دانشگاه دانش و صنعت ایران یکتا دماوند، معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش، مسئول کارگزینی همه کمیته های انقلاب اسلامی، معاون مدیرکل دفتر انسجام قیومیت های بیرون از کشور و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علم و صنعت ایران بوده است.

مصطفی خانزادی علاوه بر تالیف تعداد زیادی کتاب و مقالات دانشگاهی، عضو انجمن ها و انستیتوهای بتن ایران، ژاپن، آمریکا و جهانی است.