تاریخ تفلیس گرجستان

تفلیس آمده است یک راه طولانی از زمان انقلاب رز از سال 2003 دولت پس از فروپاشی شوروی شواردنادزه را برکنار کردند. برای حلقههای ابدی تفلیس از یک محیط چشمگیر در دره عمیق رودخانه Mtkvari سریع، معماری زیبا، هنر همیشه در حال جنب و جوش و مرحله های فرهنگی، و استقبال گرجستان شیوه زندگی-اند-شده است اضافه شده یک کل جدید بعد 21 قرن از دعوت برای کافه و رستوران سرو غذا تا به حال بهتر است، تا به تاریخ مسافرخانه از خوابگاهها باربران به بین المللی پنج ستاره، کافه ها بد بو و باشگاه ها، spruced تا موزه ها، گالری ها، پارک ها، میادین و خیابان های طیف، حمل و نقل مدرن و آبپاش معماری معاصر چشم نواز . همه شبه آن را بسیار آسان تر، و بیشتر سرگرم کننده مکان برای دیدار و زندگی در آن از کمتر از یک دهه پیش بود است.
هدف تفلیس قدیمی است که هنوز بسیار اینجا بیش از حد. شهر قدیمی، در باریکترین بخش از دره، پیش فروش تور گرجستان هنوز هم از یک چهار راه اوراسیا باستان حاکی با خطوط پیچ در پیچ فناوری اطلاعات و ارتباطات، خانه balconied، مربع برگ و کلیساها خوش تیپ، همه نادیده گرفته شده توسط Narikala قلعه 17-صد ساله. محله نه چندان دور از مرکز هنوز روستا مانند احساس حفظ با کوچه های تنگ آنها، مغازه های کوچک و فضای جامعه. معامله گران کوچک هنوز هم مسدود کردن پیاده رو اطراف ایستگاه های مترو فروش میوه، سبزیجات، پنیر و آجیل تازه از روستا.

ایستگاه اتوبوس هنوز هم در 1930s در مورد ریشه دارد، بیش از حد – اما شما می توانید همه چیز نیست داشته باشند. مدرن و باستانی، تفلیس، قلب تپنده قفقاز جنوبی و shoulds با هر بازدید کننده از دست رفته است.