کازبگی گرجستان

Kazbegi
Kazbegi واقعا یک مکان شگفت انگیز برای هر سلیقه و بودجه است. از طرفداران عاشقان به مسافران، هر کس می تواند چیزی را در اینجا به دلخواه خودش پیدا کند. از طریق دره های شگفت انگیز بسیاری از پیاده روها وجود دارد و یکی از آنها شما را به کلیسای تثلیث گرگی که در ارتفاع 2170 متری قرار دارد هدایت می کند. قیمت تور گرجستان شما نباید برروی Glacier Gergeti دست نزنید!

در راه از تفلیس به کازابلژ، همراه بزرگراه نظامی، شما می توانید قلعه Ananuri، مخزن آب Jinvaly و بنای یادبود دوستی روسیه و گرجستان را منتقل کنید.

 

کلیسای تثلیث Gergeti در Kazbegi – عکس توسط ایرما Laghadze
 

روسیه – یادبود دوستی گرجستان در زمستان – عکس سینتیا (مجله Nomads)
چگونه به Kazbegi بروید:
“اولین خودرویی که می خواهید توقف کنید” یک قاعده است که برای هر مقصد در گرجستان از جمله Kazbegi اعمال می شود! اگر دوست ندارید اتفاقی بیفتد، می توانید یک اتوبوس را از ایستگاه Didube در تفلیس به Stepantsminda برای تنها 10 ژل (4 تا 5 دلار) ببرید. سفر حدود 3 ساعت طول می کشد.

 

از کجا بماند در کازابگی
آیا می توانید نزد کوه کازبک زیبا (5047 متر) نزدیک شوید و از محیط زیبای طبیعت لذت ببرید، آیا می توان آن را بیشتر فریب داد؟ اگر این کار شما نیست، تعداد مهمانهای زیادی وجود دارد که می توانید اتاق را برای 2 نفر از 20 دلار در هر شبانه روز رزرو کنید.